Kategori : Silah kaplama

Okunma    3125

Tabanca Kaplama Fiyatları

Silah doktoru

SilahDoktoru

2022-08-04 14:21:24

Tabanca Kaplama Fiyatları

tabanca

tabanca kaplama

silah

silah kaplama

tabanca kaplama fiyatları

tabanca fiyatları

silah kaplama fiyatları

silah fiyatları

krom kaplama fiyatları

silah krom fiyatları

tabanca boyama fiyatları

Tabanca kaplama fiyatları,

Tabanca krom kaplama,

Tabanca boyama fiyatları,

 

Sizlere sunulan Tabanca krom kaplama fiyatları güncel tabanca krom kaplama fiyatlardır.

 

Tabanca Beyaz krom kaplama (Mat Komple) 750 Tl.

Nikel kaplama dahildir.

 

Tabanca Beyaz krom kaplama : (Mat, Sürgü yanaklar parlak) 750 Tl.

Nikel kaplama dahildir.

 

Tabanca Beyaz Krom kaplama : (komple parlak) 1000 Tl.

Nikel kaplama dahildir.

 

Önemli Not (Sert krom kaplamada nikel kaplama mecburi değildir. Dileyen yaptırabilir. Alüminyum gövdeler ve parçalar için nikel kaplama mecburidir şayet nikel kaplama yapmadan krom kaplama yapabiliriz diyen firmalardan uzak durunuz.)

 


 

Tabanca Siyah krom kaplama : (Mat Komple) 750 Tl.

Nikel kaplama dahildir.

 

Tabanca Siyah krom kaplama : (Mat Sürgü yanaklar parlak) 750 Tl.

Nikel kaplama dahildir.

 

Tabanca Siyah Krom kaplama : (komple parlak) 1000 Tl.

Nikel kaplama dahildir.

 

Önemli not: Siyah krom tabanca kaplama için muhakkak minimum 1 yıl kaplama garantisi talep ediniz. Tabanca sert krom kaplamada nikel kaplama şartı yoktur. Dileyen alt kaplamayı nikel kaplama olarak kaplatabilir. Nikel kaplama silahın tüm alanlarına işlenmektedir bu sayede tabancanızın kaplaması daha iyi olacaktır.

 

 


 

Silah Boyama Malzemeleri

Genel 

Silah Boyama Malzemeleri  2105

Silah Boyama Malzemeleri

Silah boyama malzemeleri nelerdir ? Silah Boyama Nasıl Yapılır ? Evde Silah boyama için gerekenler nelerdir ? En İyi Silah Boyası Hangisidir ? Değerli okurlarımız silah boyama işlemi nasıl yapılır ? Hangi malzemeler gereklidir.! 1 - 220 Kum Zımpara 2 - Meneviş Tozu (Orjinal Silah Boyası)3 - Çelik Tencere4 - Su (Çeşme Suyu)5 - Yağ Banyosu6 - Asidik Yağ Alma7 - Civalı Termometre Silahınızı tamamen sökünüz ! (Her Detayına Kadar.) Zımparalama işlemini yapınız ( Kaliteli Bir sonuç için el ile yapınız. varsa bir mengene yardımı ile yapmanız tavsiye edilir) Pürüssüz olmasına dikkat ediniz. Zımpara işlemini yapamadığınız yerlerde ince eğe kullanabilirsiniz. Silahın Zımpara işlemi bittikten sonra daldırma olarak Asidik Yağ alma işlemini yapınız. Minimum 2 Lt Asidik Yağ Alma Banyosu Kurunuz. Şu ana kadar yaptıklarınız sadece silah temizliği içindi sıra geldi silah boyama işlemine. Silah Boyama ; Çelik tabanlı bir tencere içine Minimum 3 kg meneviş tozu koyup üzerine 3.10 ml çeşme suyu ekleyiniz. tüpün altını yakıp 135° ila 145° derece arasında bir sıcaklık elde ediniz. temizleyip yağını aldığınız silahın görünmeyen yerlerinden bir bağlama teli ile bağlayınız. ardında tencereye değmeyecek şekilde kaynayan kazanın içine yerleştiriniz. elinizlede tutabilirsiniz lakin bekleme süresi minimum 20 dk olacağı içine üstten tutmalı bir kancalama yapabilirsiniz. 20 dakika ve 35 Dk arasında kaplama yapabilirsiniz. Kaplama süresi bittikten sonra silahınızı kazandan çıkarıp ılık su ile ile bir bulaşık süngeri ve bulaşık deterjanı ile hafifçe yıkayıp yağ dolu bir kab içerisine bırakıp 15 dakika bekledikten sonra çıkarıp tekrardan yıkayıp montaj işlemini yapabilirsiniz. adın adım bu işlemleri yaptıktan sonra silahınızın menevişleme işlemini yapmış bulunmaktasınız  Hayırlı Olsun…  Önemi Notlar :Alüminyum tencere meneviş boyamada kullanılamaz. Alüminyum ve plastik parçalara meneviş boyama işlemi yapılamaz. Meneviş boyama minimum 20 dakika maximum 35 dk arasında yapılır. Sınırlar Bu zaman aralığındadır. Meneviş Boyama işleminde derece işlemi 135° ve 145° arasında olmalıdır. Silah yüzeyi ne kadar pürüssüz ve kaliteli ise başarı oranı o kadar yüksektir. Bu işlemleri yaparken muhakkak eldiven ve maske kullanınız. Silah Boyama işlemi sırasında eldiven kullanınız parmak izlerinizin silahın üzerinde çıkmaması için. Bir sonraki yazımında görüşmek dileğiyle… 1. Sınıf İthal Meneviş Tozu Almak İçin Tıklayınız.  

Silah doktoru

SilahDoktoru

2022-08-08 13:59:13

  Kabzeci   Meneviş tozu  Silah Uzmanı  Silah Parçası